Nie jest żadną tajemnicą, że posadzki betonowe w budynkach powinny być wykonane z bardzo wytrzymałych i najwyższej jakości materiałów. Często się bowiem zdarza, że tego typu powierzchnie są bardzo intensywnie eksploatowane, co wiąże się z ich przyspieszonym zużyciem. Powoduje to, że w kontekście posadzki w budynkach mieszkalnych oraz w budynkach publicznych nie można sobie pozwolić na półśrodki. Wiązałoby się to z koniecznością przeprowadzania bardzo częstych napraw oraz regularnej eliminacji pęknięć i ubytków.

Postaw na sprawdzone rozwiązania

W ramach prowadzonych działań zajmujemy się tworzeniem posadzek betonowych w budynkach mieszkalnych oraz publicznych. W swojej pracy korzystamy z nowoczesnych rozwiązań technologicznych oraz najwyższej jakości sprzętów. Dzięki temu prowadzone przez nas realizacje są wykonywane w sposób profesjonalny oraz bardzo sprawny. Ponadto kadra doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników powoduje, że jesteśmy w stanie sprostać nawet niestandardowym realizacjom.

Posadzki betonowe – jak działamy?

Pierwszym realizowanym przez nas etapem jest ustalenie szczegółów dotyczących całej wylewki. Wyznaczamy punkt zerowy oraz nanosimy poziomy z wykorzystaniem elektronicznego niwelatora samopoziomującego. Aby posadzka była w odpowiedni sposób zabezpieczona min. przed wilgocią oraz zbyt dużym ubytkom ciepła, przed wylaniem posadzki wykonujemy także niezbędne izolację. By prowadzone przez nas działania charakteryzowały się znakomitą jakością, nierzadko, stosujemy siatkę zbrojącą, a w przypadku większych powierzchni, wykonujemy również odpowiedni rozmieszczone dylatacje.

Po wylaniu posadzki, jest ona poziomowana oraz zacierana mechanicznie. Posiadanie odpowiedniej wiedzy, zastosowanie odpowiednich technologii, a także użycie profesjonalnego sprzętu gwarantuję pozbawienie posadzki niechcianych nierówności czy pęknięć.

Sprawdź, co oferujemy

Zachęcamy do zapoznania się z całością oferty naszej firmy, a także do obejrzenia dotychczas przeprowadzonych realizacji. Zdobyte w ostatnim czasie doświadczenie pozwala naszej firmie na sprostanie oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów zarówno pod względem jakości, jak i szybkości działania.